aktualnosci
PolishEnglish

Asclepios

Firma Asclepios otrzymała tytuł Gazeli Biznesu 2013. Nagrodę tę otrzymują firmy o najszybszym  rozwoju .

Asclepios znalazł się również  na liście Diamentów Forbesa 2015- przedsiębiorstw, które w ostatnich trzech latach najbardziej dynamicznie zwiększały swoją wartość.

 

Nettle

Spółka Nettle została ogłoszona finalistą jednego z najbardziej prestiżowych konkursów biznesowych w Europie – EUROPEAN BUSINESS AWARDS (www.businessawardseurope.com) zdobywając tytul National Champion.

European Business Awards to konkurs, który od dziewięciu lat wspiera działalność i rozwój europejskich przedsiębiorstw. Co roku do plebiscytu przystępuje kilkanaście tysięcy firm z ponad trzydziestu krajów – spośród nich do ścisłego finału przechodzą najlepsi, otrzymując tym samym tytuł National Champion.

 

RBO

Firma RBO znalazła się w gronie laureatów XIV edycji Rankingu Deloitte Technology Fast 50 Central Europe. W Rankingu zostało wyłonionych 50 najszybciej rozwijających się technologicznie firm z Europy środkowej.

 

Poltraf

W marcu 2015 roku sfinalizowana została umowa sprzedaży udziałów spółki Poltraf.  Nabywcą 100% udziałów była  międzynarodowa firma logistyczna UPS z Atlanty z USA.